Presto – prekladateľská agentúra, ktorá žije prekladmi

Zistite cenu prekladateľských služieb,
ktoré využívajú moderné a efektívnejšie nástroje
pre vyššiu kvalitu a rýchlosť prekladu.

VYUŽITE ZĽAVU 20 % NA VŠETKY PREKLADY NAD 20 NORMOSTRÁN

Objednajte si u nás preklad vášho dokumentu, ktorý má nad 20 normostrán, a získajte naň zľavu 20 %.

Z akéhokoľvek odboru!

Ako využiť túto akciu?

1) Vyplňte náš online kalkulačný formulár.

2) Do poznámky vložte kód “ZLAVA20”.

3) Do 15 min. sa s vami spojí náš pracovník.

4) Dostanete presné nacenenie so zľavou.

Preklady angličtiny

Potrebujete presný preklad  odborného dokumentu  z  angličtiny do slovenčiny? Alebo by ste chceli preložiť svoje reklamné materiály či  internetové stránky  do angličtiny?

Žiadny problém – toto všetko a ešte oveľa viac pre Vás môžeme urobiť práve my. Žijeme prekladmi do angličtiny, a to už viac než 10 rokov.
 „Preklady zo slovenčiny do angličtiny a  preklady z  angličtiny do slovenčiny  patria jednoznačne medzi naše najžiadanejšie.“

Preklady angličtiny z/do svetových jazykov

Každý preklad je iba taký dobrý, aký dobrý je jeho prekladateľ. To si dobre uvedomujeme, a preto si svojich prekladateľov zvlášť starostlivo vyberáme. Každý náš prekladateľ z angličtiny spĺňa veľmi prísne kritéria kvality, presnosti a rýchlosti prekladov. Navyše sú všetci prekladatelia v rámci nášho systému zlepšovania kvality priebežne testovaní, aby sme Vám mohli garantovať špičkové služby.

Váš preklad z angličtiny alebo preklad do angličtiny vždy zveríme najvhodnejším prekladateľom podľa ich špecializácie a skúseností s predchádzajúcimi zákazkami. Korektúry textu u nás vykonávajú rodení hovoriaci anglického jazyka, ktorí zaručujú nielen terminologickú, ale aj gramatickú a štylistickú správnosť prekladu, a nemôže ich tak nahradiť žiadny online prekladač z/do angličtiny. Pri pravidelnej spolupráci vytvárame tím prekladateľov špeciálne pre Vás (alebo Vašich klientov), ktorý potom využívame prednostne.

Kontrolu nad prvotriednym vyhotovením Vašej zákazky zabezpečuje taktiež projektový manažér, ktorý ručí za to, že Váš preklad z angličtiny alebo do nej bude vypracovaný v  súlade s  našimi štandardmi kvality, a je Vám k dispozícii po celú dobu jej realizácie.

Ako preklady angličtiny prebiehajú

Svoju objednávku prekladu z angličtiny do slovenčiny alebo prekladu zo slovenčiny do angličtiny či iných jazykových mutácií môžete zadať jednoducho vo formulári nižšie.

Do 15 minút Vás bude kontaktovať náš tím pracovníkov, aby si s Vami ujasnil detaily prekladu. Predovšetkým nás bude zaujímať, aké sú Vaše požiadavky na štýl prekladaného textu alebo či budú potrebné aj grafické úpravy.

Pri špecifických prekladoch, ktorých spracovanie je náročnejšie buď kvôli rozsahu, odbornej terminológii, alebo formátu, si najprv spoločne vypracujeme projektový plán. Ten môže zahŕňať napríklad:
  • zahrnutie jazykovej korektúry prekladov, ktoré majú byť publikované alebo sú určené k tlači.
  • zostavenie terminologického slovníka, ktorý zaručí jednotnosť prekladu odborných výrazov

Čím sa naša prekladateľská agentúra líši od iných?

Bratislava je plná prekladateľských agentúr. My si napriek tomu myslíme, že sa od ostatných odlišujeme.

N

SPEKTRUM SLUŽIEB

3

Sprostredkovávame preklady do viac než 40 cudzích jazykov. Prekladáme z/do všetkých európskych jazykov a z/do mnohých ďalších exotickejších jazykov vrátane arabčiny, čínštiny a vietnamčiny.

Prekladáme technické, právne, marketingové a mnohé ďalšie typy textov. Preklady zaisťujeme vrátane kompletnej grafickej úpravy. Preložíme aj vaše webové stránky vrátane lokalizácie a SEO optimalizácie. Bez problémov zaobstaráme aj titulky a zvukové nahrávky v príslušnom jazyku. 

N

NAŠI PREKLADATELIA

3

Naše služby zabezpečujeme formou sprostredkovania prekladov a spolupracujeme s viac ako 2 000 externými prekladateľmi, korektormi a tlmočníkmi.

Naši prekladatelia sa špecializujú na rozličné odbory, vďaka čomu sú schopní preložiť širokú škálu textov, od zložitých právnych a zmluvných dokumentov, cez reklamné a propagačné materiály, až po niekoľko sto stranové odborné manuály a technickú dokumentáciu.

N

NAŠI ZÁKAZNÍCI

3

Medzi našich dlhoročných partnerov patrí množstvo slovenských firiem z oblasti priemyslu, obchodu a služieb, vrátane zahraničných klientov.

Vážime si každého zákazníka a snažíme sa mu venovať maximálnu starostlivosť. Či ide o termíny alebo výber prekladateľa a jeho špecializácie na určitú oblasť, alebo o komplexné priania našich klientov, vždy sa snažíme všetkým požiadavkám vyjsť v ústrety k spokojnosti našich zákazníkov.

Kalkulačný formulár

Vyplňte kalkulačný formulár pre nacenenie prekladov. Pokiaľ chcete využiť zľavu, nezabudnite do poznámky uviesť kód ZLAVA 20.

[wpforms id="1914" title="false" description="false"]