Presto – prekladateľská agentúra, ktorá žije prekladmi

Zistite cenu prekladateľských služieb,
ktoré využívajú moderné a efektívnejšie nástroje
pre vyššiu kvalitu a rýchlosť prekladu.

VYUŽITE ZĽAVU 20 % NA VŠETKY PREKLADY NAD 20 NORMOSTRÁN

Objednajte si u nás preklad vášho dokumentu, ktorý má nad 20 normostrán, a získajte naň zľavu 20 %.

Z akéhokoľvek odboru!

Ako využiť túto akciu?

1) Vyplňte náš online kalkulačný formulár.

2) Do poznámky vložte kód “ZLAVA20”.

3) Do 15 min. sa s vami spojí náš pracovník.

4) Dostanete presné nacenenie so zľavou.

Expresné preklady

Tlačí Vás termín a potrebujete svoj preklad do 24 hodín, alebo dokonca na počkanie? Potom sa na nás neváhajte obrátiť.

Radi Vám zabezpečíme expresný preklad dokumentov zo širokého spektra odborov. Vďaka našej rozsiahlej databáze prekladateľov sme navyše schopní dodať v krátkom čase aj preklady dlhších textov.

Čo ponúkame

Expresné preklady sa riešia individuálne. Stačí, keď nás budete kontaktovať, a náš tím pracovníkov sa s Vami dohodne tak, aby ste preklad mali hotový čo najrýchlejšie.

Nižšie nájdete informácie o zvyčajných lehotách pre expresné preklady:

 • Expresné preklady na počkanie, t.j. do niekoľkých hodín počas toho istého dňa
 • Expresné preklady do 24 hodín
 • Zrýchlené preklady do 48 hodín (30 a viac strán)
 • Súdne overené preklady do druhého dňa
 • Rozsiahle urgentné preklady v krátkej lehote niekoľkých týždňov

Preklady, na ktoré je spoľahnutie

KVALIFIKOVANÍ PREKLADATELIA

Dlhodobo s nami spolupracuje viac než 2 000 prekladateľov s rôznym odborným zameraním, veľkú časť z nich tvoria rodení hovoriaci. Vďaka tomu máme skúsenosti so širokým spektrom odborov. Naše preklady dodávame vo viac než 40 jazykových mutáciách vrátane prekladov z cudzieho do cudzieho jazyka. Každý prekladateľ prechádza prísnym výberovým konaním, v ktorom uspeje v priemere 1 z 30 kandidátov.

CAT TECHNOLÓGIE

Pri prekladoch využívame CAT (Computer Assisted Translations) nástroje, najmä MEMSOURCE, ktoré dokážu efektívne pracovať s opakovaním textu v preklade. Vďaka tomu môžeme prekladať rýchlejšie a mať pritom istotu konzistentného prekladu odbornej terminológie v celom dokumente.

DOKUMENTY URČENÉ NA TLAČ A VEĽMI DÔLEŽITÉ DOKLADY

Aj keď na našich prekladoch pracujú veľmi kvalitní a skúsení prekladatelia, pre zaručenie bezchybnosti je potrebné pri všetkých materiáloch určených na tlač (verejnú prezentáciu) a pri veľmi dôležitých dokumentoch vykonať korektúru prekladu, ktorú si u nás môžete objednať. Jazykové korektúry u nás vykonávajú rodení hovoriaci.

  Ako expresné preklady prebiehajú

  Svoju objednávku prekladu môžete zadať jednoducho vo formulári nižšie.

  Do 15 minút Vás bude kontaktovať náš tím pracovníkov, aby si s Vami ujasnil detaily prekladu. Predovšetkým nás bude zaujímať, aké sú Vaše požiadavky na štýl prekladaného textu alebo či budú potrebné aj grafické úpravy.

  Pri špecifických prekladoch, ktorých spracovanie je náročnejšie buď kvôli rozsahu, odbornej terminológii, alebo formátu, si najprv spoločne vypracujeme projektový plán. Ten môže zahŕňať napríklad:

  • zahrnutie jazykovej korektúry prekladov, ktoré majú byť publikované alebo sú určené k tlači.
  • zostavenie terminologického slovníka, ktorý zaručí jednotnosť prekladu odborných výrazov

   Čím sa naša prekladateľská agentúra líši od iných?

   Bratislava je plná prekladateľských agentúr. My si napriek tomu myslíme, že sa od ostatných odlišujeme.

   N

   SPEKTRUM SLUŽIEB

   3

   Sprostredkovávame preklady do viac než 40 cudzích jazykov. Prekladáme z/do všetkých európskych jazykov a z/do mnohých ďalších exotickejších jazykov vrátane arabčiny, čínštiny a vietnamčiny.

   Prekladáme technické, právne, marketingové a mnohé ďalšie typy textov. Preklady zaisťujeme vrátane kompletnej grafickej úpravy. Preložíme aj vaše webové stránky vrátane lokalizácie a SEO optimalizácie. Bez problémov zaobstaráme aj titulky a zvukové nahrávky v príslušnom jazyku. 

   N

   NAŠI PREKLADATELIA

   3

   Naše služby zabezpečujeme formou sprostredkovania prekladov a spolupracujeme s viac ako 2 000 externými prekladateľmi, korektormi a tlmočníkmi.

   Naši prekladatelia sa špecializujú na rozličné odbory, vďaka čomu sú schopní preložiť širokú škálu textov, od zložitých právnych a zmluvných dokumentov, cez reklamné a propagačné materiály, až po niekoľko sto stranové odborné manuály a technickú dokumentáciu.

   N

   NAŠI ZÁKAZNÍCI

   3

   Medzi našich dlhoročných partnerov patrí množstvo slovenských firiem z oblasti priemyslu, obchodu a služieb, vrátane zahraničných klientov.

   Vážime si každého zákazníka a snažíme sa mu venovať maximálnu starostlivosť. Či ide o termíny alebo výber prekladateľa a jeho špecializácie na určitú oblasť, alebo o komplexné priania našich klientov, vždy sa snažíme všetkým požiadavkám vyjsť v ústrety k spokojnosti našich zákazníkov.

   Kalkulačný formulár

   Vyplňte kalkulačný formulár pre nacenenie prekladov. Pokiaľ chcete využiť zľavu, nezabudnite do poznámky uviesť kód ZLAVA 20.

   [wpforms id="1914" title="false" description="false"]