Sme prekladateľská
agentúra Presto

Spoločnosť Presto Services Slovakia, s. r. o. bola založená v roku 2008 na Slovensku ako dcérska spoločnosť jednej z najväčších českých prekladateľských a jazykových agentúr Presto – prekladateľské centrum s. r. o.

Na začiatku nášho pôsobenia  sme od svojej materskej spoločnosti veľa čerpali a prevzali množstvo užitočných rád a skúseností v oblasti prekladateľských služieb. Počas našej existencie sme získali množstvo vlastných cenných skúseností a upevnili sme si tak pozíciu na slovenskom trhu s prekladmi.

Čím sa naša prekladateľská agentúra líši od iných?

Bratislava je plná prekladateľských agentúr. My si napriek tomu myslíme, že sa od ostatných odlišujeme.

N

SPEKTRUM SLUŽIEB

3

Sprostredkovávame preklady do viac než 40 cudzích jazykov. Prekladáme z/do všetkých európskych jazykov a z/do mnohých ďalších exotickejších jazykov vrátane arabčiny, čínštiny a vietnamčiny.

Prekladáme technické, právne, marketingové a mnohé ďalšie typy textov. Preklady zaisťujeme vrátane kompletnej grafickej úpravy. Preložíme aj vaše webové stránky vrátane lokalizácie a SEO optimalizácie. Bez problémov zaobstaráme aj titulky a zvukové nahrávky v príslušnom jazyku. 

N

NAŠI PREKLADATELIA

3

Naše služby zabezpečujeme formou sprostredkovania prekladov a spolupracujeme s viac ako 2 000 externými prekladateľmi, korektormi a tlmočníkmi.

Naši prekladatelia sa špecializujú na rozličné odbory, vďaka čomu sú schopní preložiť širokú škálu textov, od zložitých právnych a zmluvných dokumentov, cez reklamné a propagačné materiály, až po niekoľko sto stranové odborné manuály a technickú dokumentáciu.

N

NAŠI ZÁKAZNÍCI

3

Medzi našich dlhoročných partnerov patrí množstvo slovenských firiem z oblasti priemyslu, obchodu a služieb, vrátane zahraničných klientov.

Vážime si každého zákazníka a snažíme sa mu venovať maximálnu starostlivosť. Či ide o termíny alebo výber prekladateľa a jeho špecializácie na určitú oblasť, alebo o komplexné priania našich klientov, vždy sa snažíme všetkým požiadavkám vyjsť v ústrety k spokojnosti našich zákazníkov.