Prečo s nami očami klientov

Datamars

Naša spoločnosť je s Prestom veľmi spokojná. Kvalitné preklady, informovanosť z Vašej strany, dodanie podľa dohody a komunikatívnosť bez problémov. Nespozorovala som zatiaľ nič, čo by sme potrebovali zmeniť, alebo vylepšiť. Veľmi pekne Vám ďakujeme za kvalitné a rýchle preklady a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

Datamars Slovakia

Billa s.r.o.

Prekladateľské služby sú vždy poskytované včas, ba dokonca aj skôr ako je požadovaný termín dodania a vždy vo výbornej kvalite. Agentúru PRESTO môžeme len odporučiť. Tiež komunikácia s agentúrou je vždy rýchla a presná. Určite budeme s agentúrou spolupracovať aj do budúcnosti.

Billa s.r.o.

Divino

Často sa stávalo, že som potrebovala preklady veľmi rýchlo, niekedy zo dňa na deň. Vedela som, že na Presto Services sa môžem obrátiť aj na konci pracovného dňa a urobia všetko, aby mi zabezpečili preklad včas. Pracovníci spoločnosti vždy chápali, keď som potrebovala text urgentne a nikdy ma neodbili. Preklady boli kvalitné a dodané vždy podľa dohody.

Divino

GERnétic

S překladatelskou agenturou Presto Services Slovákia spolupracuje naše firma GERnétic již více než 4 roky. Zajišťují pro nás primárně překlad z češtiny do slovenštiny. Ceníme si jejich rychlých služeb, vstřícného jednání a dodržování dohodnutých termínů.

GERnétic

ERGO Poisťovňa

So spoločnosťou Presto Services Slovakia s.r.o. sa nám spolupracuje veľmi dobre. Vyzdvihujeme najmä rýchlu reakciu pri dopyte a príprave cenovej ponuky, ako aj následnú realizáciu prekladu v požadovanej kvalite. Súčasne oceňujeme individuálny prístup a snahu spoločnosti vyhovieť špecifickým požiadavkám.

ERGO Poisťovňa, a.s.