Preklady taliančiny

Poskytujeme odborné preklady z aj do taliančiny nielen technických textov, reklamných materiálov či internetových stránok. Máme mnoho skúsených prekladateľov taliančiny a výborné zázemie prekladateľskej agentúry. Nech ide o akékoľvek preklady taliančiny, Presto je pre Vás spoľahlivým partnerom.

„Preložiť text do taliančiny alebo z taliančiny môže byť náročnejšie než uvariť cestoviny al dente. Naši klienti však vedia, že sa na nás môžu spoľahnúť.“

Ako preklady z taliančiny a do taliančiny prebiehajú

Objednávku prekladu z  taliančiny alebo prekladu do taliančiny stačí zadať  online.

Do 15 minút sa s  Vami spojíme, aby sme si spresnili detaily spracovania prekladu. 

Pri  objemovo alebo terminologicky náročnejších zákazkách s  Vami prediskutujeme napríklad vytvorenie projektového plánu, vypracovanie terminologického slovníka, zahrnutie  jazykovej korektúry  atď.

Prečo si objednať preklady z  taliančiny a do taliančiny u nás

Veríme, že špičkový prekladateľ je základným predpokladom prvotriedneho prekladu do taliančiny a  z nej. Dlhodobo spolupracujeme s  viac než 2 000 prekladateľmi, ktorí spĺňajú naše prísne kritériá kvality, presnosti a rýchlosti prekladu. Podľa zamerania prekladu preto vyberieme prekladateľov z  taliančiny, ktorí sa zameriavajú práve na Váš odbor.

Po celú dobu je Vám k  dispozícii špecialista, na ktorého sa môžete obrátiť so všetkými prípadnými otázkami.

Ako dlho preklady z taliančiny a do taliančiny trvajú

Ponáhľate sa a potrebujete  preklad z  taliančiny do slovenčiny v  priebehu niekoľkých hodín? Urobíme pre Vás maximum. Expresný preklad z taliančiny, alebo naopak preklad do taliančiny Vám môžeme zabezpečiť do 24 hodín.