Preklady ruštiny

Preklady z ruštiny a preklady do ruštiny 

„Preklad z ruštiny alebopreklad do ruštiny môže byť občas drsnejšínež zima na Sibíri. Nie však preklad od nás.“ 

Ako preklady z ruštiny a do ruštiny prebiehajú

Svoju objednávku prekladu z ruštiny alebo do ruštiny môžete zadať  online.

V priebehu 15 minút Vás kontaktuje náš pracovný tím a následne od nás dostanete cenovú ponuku.

Po jej odsúhlasení vyberieme z  našej databázy najvhodnejších prekladateľov z  ruštiny, a to podľa odborného zamerania a skúseností s  podobnými prekladmi do ruštiny.

Prečo si objednať preklady z ruštiny a do ruštiny u nás

Pri pravidelnej spolupráci vytvárame tím prekladateľov špeciálne pre Vás (alebo Vašich klientov), ktorý potom využívame prednostne. Finálne či pred tlačové  korektúry  pred publikovaním textu u nás zabezpečujú  rodení hovoriaci ruského jazyka, ktorí tak môžu garantovať jazykovú aj  štylistickú správnosť prekladu

Ak je to potrebné, môžeme Vám zabezpečiť aj grafické služby pre úpravy formátu textu. Po celú dobu je Vám k dispozícii náš tím skúsených projektových špecialistov, na ktoré sa môžete kedykoľvek obrátiť so svojimi otázkami.

Ako dlho preklady z ruštiny a do ruštiny trvajú

Okrem štandardných termínov ponúkame aj  expresné dodanie.  Preklad z  ruštiny do slovenčiny  alebo naopak  preklad  zo slovenčiny do ruštiny  Vám môžeme pripraviť už do 24 hodín

Dĺžka prekladu z  ruštiny aj  prekladu do ruštiny sa odvíja od odbornej náročnosti prekladaného textu, jeho rozsahu, požadovanej jazykovej kombinácie a požadovaného formátu.