Preklady nemčiny

Preklady z nemčiny a preklady do nemčiny

Potrebujete spoľahlivý  preklad zo slovenčiny do nemčiny? Alebo naopak  preklad z nemčiny do slovenčiny? Či ide o obchodnú ponuku,  technický manuál, odborný, alebo všeobecný text, Presto je pre Vás tým správnym partnerom.

„Ordnung musí byť. Preklady z nemčiny a preklady do nemčiny patria medzi naše najžiadanejšie.“

Preklady z nemčiny do slovenčiny

Preklady z nemčiny do slovenčiny budú pre Vás vždy vyhotovovať slovenskí prekladatelia so skúsenosťami a znalosťami v danom odbore. Preklady nemčiny v rozsahu 1 až 3 normostrán Vám dodáme v expresnom termíne do niekoľkých hodín, alebo v klasickom expresnom termíne do 24 hodín. Viac informácií ohľadne expresných prekladov nájdete tu.

Preklady zo slovenčiny do nemčiny

Preklady do nemčiny vyhotovíme v expresných termínoch. Na preklady do nemčiny môžete mať aj svojho „dvorného“ prekladateľa. Preklady zo slovenčiny do nemčiny pre Vás vždy vyhotoví rodený hovoriaci z krajiny, do ktorej sú texty určené.

Zabezpečíme pre Vás aj:

Prečo si objednať preklady z nemčiny a do nemčiny u nás

Preklad môže byť len taký dobrý, aký dobrý je jeho prekladateľ. To dobre vieme, a preto všetci naši prekladatelia spĺňajú veľmi prísne kritériá kvality, presnosti a rýchlosti prekladu. Navyše sú v rámci nášho systému zlepšovania kvality priebežne testovaní, aby sme Vám mohli garantovať špičkové služby.

Váš preklad z nemčiny alebo do nemčiny zverujeme vždy prekladateľom z/do nemeckého jazyka, ktorí majú overené skúsenosti s danou oblasťou a typom prekladu. Pri pravidelnej spolupráci vytvárame tím prekladateľov špeciálne pre Vás (alebo Vašich klientov), ktorý potom využívame prednostne.

Po celú dobu Vám budú samozrejme k dispozícii naši špecialisti, ktorí Vám odpovedia na akékoľvek Vaše otázky

Po celú dobu sú Vám k  dispozícii naši špecialisti, ktorí Vám odpovedia na akékoľvek otázky.

Ako dlho preklady z nemčiny a do nemčiny trvajú

Nestačí Vám štandardný termín a potrebujete prekladu v priebehu niekoľkých hodín? Žiadny problém. Expresný preklad do  nemčiny  a z  nej zabezpečujeme aj do 24 hodín.

Ako prebiehajú preklady nemčiny: 

ZAŠLITE NÁM SVOJ TEXT

3

Podklady nahráte on-line, alebo nám ich môžete zaslať e-mailom či nahrať na flash-disk. Môžete za nami prísť aj osobne, radi Vás uvidíme!

PORADÍME SI S VÄČŠINOU FORMÁTOV

3

Microsoft office (doc, xls, ppt) a Open office (odt, ods). Ďalej: pdf, jpg, png, txt, rtf, idml, html, xml, indd a ďalšie.

STANOVENIE CENY PREKLADU

3

Kalkuláciu prekladu Vám spravidla zašleme do 15 minút. Cena prekladu závisí na dĺžke textu, danom jazyku a termíne, do kedy budete chcieť preklad vyhotoviť.

DOHODA

3

Hneď ako sa dohodneme na spolupráci, uzatvárame zmluvu a naši prekladatelia začínajú pracovať. V priebehu prekladu s Vami budeme v kontakte.