Preklady češtiny

Viete, čo je to želva alebo létající drak? Napriek tomu, že je čeština slovenčine veľmi blízka,  preklad zo slovenčiny do češtiny  alebo naopak  preklad z  češtiny do slovenčiny  môže byť občas oriešok. My Vám však radi pomôžeme. 

Preklady z češtiny a do nej zaujímajú medzi  našimi službami špecifické postavenie, keďže naša materská spoločnosť je z  Českej republiky. 

„Preklady do češtiny  môžu niekedy byť zložitejšie, než sa zdajú, preto je lepšie nechať preklad na profesionálov.“ 

Ako preklady z češtiny a do češtiny prebiehajú

Svoj  preklad z češtiny  a do češtiny  si môžete objednať jednoducho, v priebehu niekoľkých minút  online

Do 15 minút Vás budeme kontaktovať a dostanete našu cenovú kalkuláciu.

Okrem štandardných prekladateľských služieb Vám môžeme ponúknuť aj predtlačovú korektúru  v  prípade publikovania textu, alebo grafické úpravy finálnych dokumentov. 

Prečo si objednať preklady z češtiny a do češtiny u nás

Z  našej databázy viac než 2 000 prekladateľov vyberieme najvhodnejších prekladateľov a rodených hovoriacich českého jazyka, ktorí majú požadovanú odbornú špecializáciu a skúsenosti s  podobnými prekladmi. Pri  pravidelnej spolupráci vytvárame tím prekladateľov špeciálne pre Vás (alebo Vašich klientov), ktorý potom využívame prednostne. 

Po celú dobu sú Vám k  dispozícii naši špecialisti, ktorí Vám odpovedia na akékoľvek otázky.

Ako dlho preklady z češtiny a do češtiny trvajú

Jeden  prekladateľ z češtiny  preloží v  priemere asi 8‒12 strán denne, preto niekedy pracuje na zákazke celý tím prekladateľov a rodených hovoriacich, aby sme splnili Vaše časové požiadavky. 

Ponúkame tiež  expresný preklad  z češtiny alebo do češtiny do 24 hodín.