Preklady arabčiny

Chcete preložiť Vaše technické manuály pre arabský trh? Alebo potrebujete preklad právnych dokumentov z  arabčiny? Radi Vám pomôžeme.

10 rokov poskytujeme profesionálne  prekladateľské služby  naprieč širokým spektrom odborov, a to nielen v  kombinácii arabčina-slovenčina, ale vo viac než 40 ďalších jazykoch. Na obchodné rokovania Vám zabezpečíme špičkových tlmočníkov z  arabčiny.

POZOR! Ak je text určený egyptským partnerom, turistom alebo čitateľom, budete najskôr potrebovať preklad do egyptskej arabčiny. Nezabudnite to uviesť pri objednávke prekladu.

Čo ponúkame

Ako preklady z arabčiny a do arabčiny prebiehajú 

Dopyt  na preklad do arabčiny alebo naopak z arabčiny môžete zadať  online. Do 15 minút Vás budeme kontaktovať a pošleme Vám našu cenovú ponuku. Alebo nám jednoducho zavolajte.

Okrem prekladov a  tlmočenia  ponúkame aj doplnkové služby ‒ jazykové a porovnávacie korektúry arabčiny, korektúry pred tlačou (tzv. predtlačové korektúry), štylistické úpravy textu či úpravy grafiky a formátu prekladaných dokumentov.

Po odsúhlasení ponuky vyberieme najvhodnejších prekladateľov podľa odborného zamerania prekladu. Vďaka tomu u nás máte istotu presného prekladu odbornej terminológie

Preklad Vám doručíme v  požadovanej lehote (spravidla e-mailom). Dohodnutý termín vždy dodržíme.

Naši prekladatelia arabčiny

Hľadáte niekoho kvalitného a skúseného na preklad arabčiny textov či rodeného hovoriaceho arabčiny? Alebo potrebujete súdneho prekladateľa či tlmočníka z arabčiny alebo do nej? Už nemusíte. Radi Vám taký preklad necháme vyhotoviť našimi overenými prekladateľmi z  arabčiny. 

Výberu každého prekladateľa venujeme veľkú pozornosť a na kvalitu prekladov z  arabčiny aj do nej starostlivo dohliadame. Všetci naši prekladatelia z arabčiny majú zodpovedajúce vzdelanie a prax. Pri výbere najvhodnejšieho prekladateľa alebo tlmočníka pre danú zákazku zohľadňujeme ich odborné zameranie a doterajšie skúsenosti. 

Ak si potrebujete byť istí správnosťou arabčiny prekladu alebo textu, zabezpečíme Vám ako korektora rodeného hovoriaceho, ktorý text upraví. 

Ako dlho preklady z arabčiny a do arabčiny trvajú

Rýchlosť prekladu sa odvíja od náročnosti prekladaného textu a zvolenej jazykovej kombinácie. V  priemere preloží jeden prekladateľ 8 normostrán denne, ale pri  prekladoch do arabčiny jazyka môže byť toto číslo nižšie kvôli vyššej náročnosti prekladu. 

Ak sa ponáhľate, môžeme Vám zabezpečiť  preklad do arabčiny  aleb o preklad z arabčiny aj v  expresnom termíne.