Čo ponúkame

 

Naši prekladatelia bulharčiny 

Hľadáte niekoho kvalitného a skúseného na preklad bulharčiny textov  či rodeného hovoriaceho bulharčiny? Alebo potrebujete súdneho prekladateľa či tlmočníka z  bulharčiny alebo do nej? Už nemusíte. Radi Vám taký preklad necháme vyhotoviť našimi overenými prekladateľmi z  bulharčiny.

Výberu každého prekladateľa venujeme veľkú pozornosť a na kvalitu prekladov z bulharčiny aj  do nej starostlivo dohliadame. Všetci naši prekladatelia z bulharčiny majú zodpovedajúce vzdelanie a prax.

Pri výbere najvhodnejšieho prekladateľa alebo tlmočníka pre danú zákazku zohľadňujeme ich odborné zameranie a doterajšie skúsenosti.

Ak si potrebujete byť istí správnosťou bulharčiny prekladu alebo textu, zabezpečíme Vám ako korektora rodeného hovoriaceho, ktorý text upraví. 

Preklad Vám doručíme v  požadovanej lehote (spravidla e-mailom). Dohodnutý termín vždy dodržíme.

Ako dlho preklady z bulharčiny a do bulharčiny trvajú 

Rýchlosť prekladu sa odvíja od náročnosti prekladaného textu a zvolenej jazykovej kombinácie. V priemere preloží jeden prekladateľ 8 normostrán denne, ale pri prekladoch do bulharčiny jazyka môže byť toto číslo nižšie kvôli vyššej náročnosti prekladu.

Ak sa ponáhľate, môžeme Vám zabezpečiť  preklad do bulharčiny  alebo  preklad z  bulharčiny  aj v  expresnom termíne.

 

Ako preklady z bulharčiny a do bulharčiny prebiehajú

Dopyt  na preklad do bulharčiny  alebo naopak z  bulharčiny môžete zadať  online. Do 15 minút Vás budeme kontaktovať a pošleme Vám našu cenovú ponuku. Alebo nám jednoducho  zavolajte

Okrem prekladov a  tlmočenia  ponúkame aj doplnkové služby ‒ jazykové a porovnávacie korektúry bulharčiny, korektúry pred tlačou (tzv. predtlačové korektúry), štylistické úpravy textu či úpravy grafiky a formátu prekladaných dokumentov.

Po odsúhlasení ponuky vyberieme najvhodnejších prekladateľov podľa odborného zamerania prekladu. Vďaka tomu u nás máte istotu presného prekladu odbornej terminológie

Preklad Vám doručíme v požadovanej lehote (spravidla e-mailom). Dohodnutý termín vždy dodržíme.