Preklady chorvátčiny

Potrebuje profesionálny  preklad z  chorvátčiny  alebo  preklad do chorvátčiny ? Či ide o súdne overený preklad, obchodnú ponuku, či technický manuál, sme tu pre Vás.

Už 10 rokov poskytujeme profesionálne služby v oblasti prekladov. Ponúkame nielen preklady do chorvátčiny a z nej, ale na výber máte z viac než 40 ďalších jazykov. Spolupracujeme s  overenými prekladateľmi a tlmočníkmi, a  jazykové korektúry  u  nás zabezpečujú priamo rodení hovoriaci.

Čo ponúkame

  • Preklady odborných textov z chorvátčiny alebo do nej
  • Preklady zmlúv a právnych dokumentov a zákonov
  • Preklady obchodných dokumentov, ekonomických textov a finančných výkazov
  • Súdne (súdne overené) preklady chorvátčiny
  • Technické preklady manuálov, návodov a špecifikácií z/do chorvátčiny
  • Preklady medicínskych textov, lekárskych správ a dokumentácie k lekárskym prístrojom
  • Preklady webových stránok, marketingových a reklamných textov
  • Tlmočenie chorvátčiny pri obchodných alebo technických rokovaniach a na konferenciách

Ako preklady z chorvátčiny a do chorvátčiny prebiehajú

Preklad z  chorvátčiny  alebo do chorvátčiny  si môžete objednať jednoducho  online. Do 15 minút sa s  Vami spojíme a predložíme Vám našu  cenovú ponuku.

Po jej odsúhlasení vyberieme najvhodnejších prekladateľov z  chorvátčiny , ktorí sa špecializujú na danú oblasť prekladov.

Všetci naši  prekladatelia z  chorvátskeho jazyka  majú dlhoročnú aktívnu prekladateľskú prax a prešli prísnym výberovým konaním.

Jazykové  korektúry  chorvátčiny  u  nás vykonávajú primárne rodení hovoriaci, ktorí zaručujú gramatickú a štylistickú správnosť textu.

Naši prekladatelia chorvátčiny

Hľadáte niekoho kvalitného a skúseného na  preklad chorvátčiny textov  či rodeného hovoriaceho chorvátčiny? Alebo potrebujete súdneho prekladateľa či tlmočníka z  chorvátčiny alebo do nej? Už nemusíte. Radi Vám taký preklad necháme vyhotoviť našimi overenými prekladateľmi z  chorvátčiny. 

Výberu každého prekladateľa venujeme veľkú pozornosť a na kvalitu prekladov z  chorvátčiny aj  do nej starostlivo dohliadame. Všetci naši prekladatelia z  chorvátčiny majú zodpovedajúce vzdelanie a prax. Pri výbere najvhodnejšieho prekladateľa alebo tlmočníka pre danú zákazku zohľadňujeme ich odborné zameranie a doterajšie skúsenosti. 
Ak si potrebujete byť istí správnosťou chorvátčiny prekladu alebo textu, zabezpečíme Vám ako korektora rodeného hovoriaceho, ktorý text upraví. 

Ako dlho preklady z chorvátčiny a do chorvátčiny trvajú

V priemere zvládne jeden prekladateľ preložiť 8 normostrán z  chorvátskeho jazyka denne. Skutočná rýchlosť však závisí od terminologickej náročnosti, rolu zohráva aj  jazyková mutácia a nutnosť grafickej či formátovej úpravy textu. Pri  rozsiahlejších zákazkách preto môže na preklade pracovať aj  viac prekladateľov naraz. 

Ak sa ponáhľate, zabezpečujeme  preklad z  chorvátčiny  alebo do nej aj v  expresných termínoch  do 24 hodín.