Preklady čínštiny

Spolupracujete s čínskymi partnermi a hľadáte spoľahlivé preklady zmlúv do čínštiny? Alebo potrebujete preložiť technické dokumenty z čínštiny? Radi Vám pomôžeme. 

Už 10 rokov poskytujeme profesionálny prekladateľský servis naprieč širokým spektrom odborov nielen v kombinácii slovenčina-čínština, ale tiež z viac než 40 ďalších jazykov. Na obchodné rokovania Vám zabezpečíme skúsených tlmočníkov

Překlady do čínštiny se většinou překládají do zjednodušené, která se používá v pevninské části Číny a v Singapuru. Tradiční čínština se používá v Hong-Kongu, na Tchaj-wanu a Macau.

Čo ponúkame

  • Preklady odborných textov z čínštiny alebo do nej
  • Preklady zmlúv a právnych dokumentov a zákonov
  • Preklady obchodných dokumentov, ekonomických textov a finančných výkazov
  • Úradné (Úradne overené) preklady čínštiny
  • Technické preklady manuálov, návodov a špecifikácií z/do čínštiny
  • Preklady medicínskych textov, lekárskych správ a dokumentácie k lekárskym prístrojom
  • Preklady webových stránok, marketingových a reklamných textov
  • Tlmočenie čínštiny pri obchodných alebo technických rokovaniach a na konferenciách

Ako preklady z čínštiny a do čínštiny prebiehajú 

Dopyt  na preklad do čínštiny  alebo naopak z  čínštiny môžete zadať  online. Do 15 minút Vás budeme kontaktovať a pošleme Vám našu cenovú ponuku. Alebo nám jednoducho  zavolajte.

Okrem prekladov a  tlmočenia  ponúkame aj doplnkové služby ‒ jazykové a porovnávacie korektúry čínštiny, korektúry pred tlačou (tzv. predtlačové korektúry), štylistické úpravy textu či úpravy grafiky a formátu prekladaných dokumentov.

Po odsúhlasení ponuky vyberieme najvhodnejších prekladateľov podľa odborného zamerania prekladu. Vďaka tomu u nás máte istotu presného prekladu odbornej terminológie. 

Preklad Vám doručíme v  požadovanej lehote (spravidla e-mailom). Dohodnutý termín vždy dodržíme.

Naši prekladatelia čínštiny

Hľadáte niekoho kvalitného a skúseného na preklad čínštiny textov  či rodeného hovoriaceho čínštiny?
Alebo potrebujete úradného prekladateľa či tlmočníka z  čínštiny alebo do nej? Už nemusíte. Radi Vám taký preklad necháme vyhotoviť našimi overenými prekladateľmi z  čínštiny.

Výberu každého prekladateľa venujeme veľkú pozornosť a na kvalitu prekladov z  čínštiny aj  do nej starostlivo dohliadame. Všetci naši prekladatelia z  čínštiny majú zodpovedajúce vzdelanie a prax. Pri výbere najvhodnejšieho prekladateľa alebo tlmočníka pre danú zákazku zohľadňujeme ich odborné zameranie a doterajšie skúsenosti.

Ak si potrebujete byť istí správnosťou čínštiny prekladu alebo textu, zabezpečíme Vám ako korektora rodeného hovoriaceho, ktorý text upraví. 

Ako dlho preklady z  čínštiny a do čínštiny trvajú

Rýchlosť prekladu sa odvíja od náročnosti prekladaného textu a zvolenej jazykovej kombinácie. V  priemere preloží jeden prekladateľ 8 normostrán denne, ale pri  prekladoch do čínštiny jazyka môže byť toto číslo nižšie kvôli vyššej náročnosti prekladu.

Ak sa ponáhľate, môžeme Vám zabezpečiť  preklad do čínštiny  alebo  preklad z  čínštiny v  expresnom termíne.