Preklady dánčiny

Potrebujete preložiť text obchodnej ponuky do dánčiny? Alebo musíte zabezpečiť preklad právnych, obchodných či technických dokumentov z dánčiny? U  nás ste na správnej adrese.

Na prekladateľskom trhu pôsobíme už 10 rokov a poskytujeme veľmi spoľahlivé služby. Ponúkame nielen  preklady do  dánčiny  a z nej, ale na výber máte z viac než 40 jazykových mutácií. Spolupracujeme iba s  najlepšími prekladateľmi, a jazykové korektúry u  nás zabezpečujú rodení hovoriaci.

Čo ponúkame

  • Preklady odborných textov z dánčiny alebo do nej
  • Preklady zmlúv a právnych dokumentov a zákonov
  • Preklady obchodných dokumentov, ekonomických textov a finančných výkazov
  • Súdne (súdne overené) preklady dánčiny
  • Technické preklady manuálov, návodov a špecifikácií z/do dánčiny
  • Preklady medicínskych textov, lekárskych správ a dokumentácie k lekárskym prístrojom
  • Preklady webových stránok, marketingových a reklamných textov
  • Tlmočenie dánčiny pri obchodných alebo technických rokovaniach a na konferenciách

Ako preklady z dánčiny a do dánčiny prebiehajú

Dopyt  na preklad do dánčiny  alebo naopak z  dánčiny môžete zadať  online. Do 15 minút Vás budeme kontaktovať a pošleme Vám našu cenovú ponuku. Alebo nám jednoducho  zavolajte.

Okrem prekladov a  tlmočenia ponúkame aj doplnkové služby ‒ jazykové a porovnávacie korektúry dánčiny, korektúry pred tlačou (tzv. predtlačové korektúry), štylistické úpravy textu či úpravy grafiky a formátu prekladaných dokumentov.

Po odsúhlasení ponuky vyberieme najvhodnejších prekladateľov podľa odborného zamerania prekladu. Vďaka tomu u  nás máte istotu presného prekladu odbornej terminológie.

Preklad Vám doručíme v požadovanej lehote (spravidla e-mailom). Dohodnutý termín vždy dodržíme. 

Naši prekladatelia dánčiny

Hľadáte niekoho kvalitného a skúseného na  preklad dánskych textov  či rodeného hovoriaceho dánčiny? Alebo potrebujete Úradného prekladateľa či tlmočníka z  dánčiny alebo do nej? Už nemusíte. Radi Vám taký preklad necháme vyhotoviť našimi overenými prekladateľmi z  dánčiny. 

Výberu každého prekladateľa venujeme veľkú pozornosť a na kvalitu prekladov z  dánčiny aj  do nej starostlivo dohliadame. Všetci naši prekladatelia z  dánčiny majú zodpovedajúce vzdelanie a prax. Pri výbere najvhodnejšieho prekladateľa alebo tlmočníka pre danú zákazku zohľadňujeme ich odborné zameranie a doterajšie skúsenosti. 

Ak si potrebujete byť istí správnosťou dánčiny prekladu alebo textu, zabezpečíme Vám ako korektora rodeného hovoriaceho, ktorý text upraví.

Ako dlho preklady z dánčiny a do dánčiny trvajú

Rýchlosť prekladu sa odvíja od náročnosti prekladaného textu a zvolenej jazykovej kombinácie. V  priemere preloží jeden prekladateľ 8 normostrán denne, ale pri  prekladoch do dánčiny jazyka môže byť toto číslo nižšie kvôli vyššej náročnosti prekladu. 

Ak sa ponáhľate, môžeme Vám zabezpečiť  preklad do dánčiny  alebo preklad z  dánčiny  aj  v expresnom termíne.