Preklady holandčiny

Potrebujete porozumieť technickým, právnym či obchodným textom v  holandčine? Alebo hľadáte partnera na preklad Vašich dokumentov do holandčiny? Potom sme tu pre Vás. 

Už 10 rokov poskytujeme profesionálne služby v oblasti prekladov. Ponúkame nielen  preklady do  holandčiny  a z  nej, ale na výber máte z viac než 40 ďalších jazykov. Spolupracujeme s  overenými prekladateľmi a tlmočníkmi, a  jazykové korektúry  u  nás zabezpečujú priamo rodení hovoriaci.

Čo ponúkame

  • Preklady odborných textov z  holandčiny alebo do nej
  • Preklady zmlúv a právnych dokumentov a zákonov
  • Preklady obchodných dokumentov, ekonomických textov a finančných výkazov
  • Úradné (úradne overené) preklady holandčiny
  • Technické preklady manuálov, návodov a  špecifikácií z/do holandčiny
  • Preklady medicínskych textov, lekárskych správ a dokumentácie k  lekárskym prístrojom
  • Preklady webových stránok, marketingových a reklamných textov
  • Tlmočenie holandčiny pri obchodných alebo technických rokovaniach a na konferenciách

Ako preklady z holandčiny a do holandčiny prebiehajú

Preklad z  holandčiny  alebo  preklad do holandčiny  si môžete objednať  online. Do 15 minút Vás budeme  kontaktovať  a následne Vám pošleme našu  cenovú ponuku.
 
Po jej odsúhlasení vyberieme prekladateľov z  holandčiny, ktorí spĺňajú naše prísne požiadavky na presnosť, štylistickú kvalitu a rýchlosť prekladu. Jazykové  korektúry  u  nás potom primárne vykonávajú rodení hovoriaci. 

Naši prekladatelia holandčiny

Hľadáte niekoho kvalitného a skúseného na  preklad holandčiny textov  či rodeného hovoriaceho holandčiny? Alebo potrebujete súdneho prekladateľa či tlmočníka z  holandčiny alebo do nej? Už nemusíte. Radi Vám taký preklad necháme vyhotoviť našimi overenými prekladateľmi z  holandčiny
 
Výberu každého prekladateľa venujeme veľkú pozornosť a na kvalitu prekladov z  holandčiny aj  do nej starostlivo dohliadame. Všetci naši prekladatelia z  holandčiny majú zodpovedajúce vzdelanie a prax. Pri výbere najvhodnejšieho prekladateľa alebo tlmočníka pre danú zákazku zohľadňujeme ich odborné zameranie a doterajšie skúsenosti.
 
Ak si potrebujete byť istí správnosťou holandčiny prekladu alebo textu, zabezpečíme Vám ako korektora rodeného hovoriaceho, ktorý text upraví.

Ako dlho preklady z holandčiny a do holandčiny trvajú

Priemerná rýchlosť jedného prekladateľa je 8 normostrán denne. Presný počet sa však mení podľa odborného zamerania a požadovanej jazykovej mutácie. Na preklade rozsiahlejších zákaziek preto môže pracovať celý tím prekladateľov a korektorov.
 
Preklady z  holandčiny a  preklady do holandčiny  samozrejme zabezpečujeme aj v  expresných termínoch, a to do 24 hodín, pokiaľ je to možné.